Estiškų firmų skolinimosi galimybės

Daugeliu atveju, lietuviams, Estija yra ta šalis į kurią nuolatos norimasi lygiuotis. Iš visų trijų Baltijos šalių, būtent šiauriausioji visada turi palankiausias galimybes realizuoti tai, ko nori visos, būtent ji pirmiausia įsiveda tam tikra valiutą ar įstatymą, galiausiai, būtent jos ekonomika yra pačio aukščiausio lygio. Daugelis teigia, jog tai būtent dėl Skandinavų valstybių teigiamos įtakos. Juolab, Estija yra gana demografiškai palankioje vietoje – ji toli gražu ne taip trypiama kaip Lietuva ar Latvija. Jei ji mūsų autoritetas, panašu, jog reiktų iš jos pasiskolinti, pasigauti tam tikros informacijos ir žinių, kurios mums patiems padėtų ateityje susikurti geresnį ekonominį būvį. Paskolos tiek Lietuvoje, tiek Estijoje gaunamos labai panašiomis sąlygomis. Jei skirtumo bene nėra, gal geriau skolintis iš kaimyninės valstybės, kadangi ji turi akivaizdžiai daugiau patirties finansiniuose reikaluose. Nesakome, kad lietuvių kreditą teikiančios kompanijos yra prastos, priešingai. Palyginimui jų išties yra gana daug. Viso jos labai sėkmingai jau ne vienerius metus gyvuoja Lietuvoje. Tai reiškia, kad žingsniai, kuriais jie keliauja yra gerai parinkti, Visgi, galimybės dažnai pasiskolinti iš svetimos valstybės kompanijų labai vilioja. Laen – viena iš šaltosios Estijos firmų, kuri suteikia skolinimosi galimybes lietuvaičiams. Kai tokia galimybė egzistuoja, siūlome bent pasidomėti, kokie pliusai galėtų būti vertingi jums apsispręsti ar verta likti prie lietuviškų kreditą teikiančių firmų. Tiek vienos, tiek kitos firmos teikia labai patrauklius pasiūlymus, kuriais išties verta pasinaudoti. Tiesa ta, kad pasiskolinus iš kitos valstybės, juolab Estijos, turėsite erą pradžia skolinimuisi iš tarptautinių kompanijų. Klausiate, kodėl verta? Atsakymus mes jums pateikiame kuo detalesnius, kad būtų lengviau apsispręsti ir net nuspręsti.

  1. Pirmas pliusas, kurį akivaizdžiai gausite pasiskolinę iš Estijos kompanijos – tai, kad valiuta bus eurai. Visai neužilgo ir į Lietuvą jie atkeliaus, tačiau kol kas tikrai nebeverta skolintis litų, juolab, jei jums reikalinga nemaža pinigų suma. Žinoma, jei juos laikysite banke – konvertavimas bus gana greitas ir jums nekainuos, tačiau kokiu tikslu taip žaisti su pinigais. Daug paprasčiau pasiskolinti iškart eurais ir laikyti saugiai pinigus.
  2. Pastebėta kad palūkanos eurais, bet jau šiuo metu yra mažesnės. Tai bene yra turbūt todėl, kad Lietuvoje pragyvenimo lygis gana mažas, bent jau mažesnis nei Estijoje. Geriau išsivysčiusi šalis siūlo skolintis kur kas palankesnėmis palūkanomis.
  3. Visiškai nesvarbu iš kurios firmos skolinsitės, kadangi viskas labai paprastai daroma naudojantis interneto pagalba. Nesibaiminkite, jei jau susidomėjote Estijos kreditu – nereikės keliauti į tą šalį rašyti prašymo dėl kredito. Viskas labai paprasta naudojantis virtualia erdve. Juolab, puslapyje pasirinkite, kad visa informacija būtų pateikta ne jų tradicine kalba, o rusiškai ar angliškai. Ta kalba, kurią jūs mokate geriau.

 

Categories: Uncategorized
Tags: