Prezervatyvai: galvokime apie ateitį

Skirtingos kontraceptinės priemonės dažniausiai iškelia skirtingus aspektus, kodėl būtent dėl jų reikėtų pasirinkti konkrečią prekę. Žinoma, visas jas vienija faktas, kad galutinis rezultatas yra nėštumo išvengimas. Dažniausiai akcentuojama, kad prezervatyvai internetu yra geriausias pasirinkimas, koks tik egzistuoja ir gali egzistuoti apsisaugojimo priemonių rinkoje. Įvertinus, atsižvelgus į pliusus ir minusus matyti, jog tai bene pats geriausias pasirinkimas. Prezervatyvai laimi prieš visas kitas kontraceptines priemones dėl aukščiausio apsisaugojimo lygio, papildomos funkcijos – gebėjimo apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų, galiausiai, vieno iš patogiausių pirkimų būdų. Juk kad ir įprastas kontraceptines tabletes gauti ne taip paprasta, kaip kad mūsų minimus sargius. Kuo anksčiau jauni asmenys suvoks, kad tokio tipo apsisaugojimo priemonė padės neapsunkinti savo padėties – tuo galvotesni ir racionalesni mes būsime.

Daugelis puikiai žinome, kad švietimo sistema Lietuvoje kiek neaiški. Kalbant konkrečiai apie lytinį švietimą, nereikėtų visos atsakomybės palikti mokytojų rankose. Kiekvienas tėvelis turėtų pasirūpinti, kad jo vaikas būtų susipažinęs su apsisaugojimo priemonėmis. Nebūtina akcentuoti, kad seksas apskritai yra blogas, nes visi puikiai žinome, kad uždraustas vaisius daug mielesnis ir juo pasinaudoti kur kas labiau norime. Tokiu atveju geriausia akcentuoti prezervatyvų pliusus ir skatinti jaunimą jais naudotis.

Ypač dabar, kai sparčiai plinta prezervatyvai internetu. Tai labai patraukli paslauga, kurios metu neapsunkinę savęs galime gauti trokštamą prekę tiesiai į namus. Svarbiausia, jog tokio tipo prezervatyvai pigesni nei juos perkant įprastose prekybos vietose. Maža to, netenka justi kai kuriems tokio nemalonaus jausmo, kuomet žiūrint asmeniui į kais reikia prašyti paduoti apsisaugojimo priemonę. Ypač tai aktualu jaunimui, kuris dažnai ir mylisi neapsisaugojęs, kadangi jaučia gėdą dėl prezervatyvų pirkimo.

Prezervatyvai gali padėti tikslingai planuoti savo gyvenimą. Gyvybė yra džiaugsmas ir būtent tokią ir taip ją reikia ir priimti. Kuomet pastojame neplanuotai, tenka tvarkyti ir keisti savo gyvenimą. Ypač baisu, kai tai atsitinka asmeniui, kuris dar neturi jokių tvirtų pamatų po kojomis. Planuokite savo seksualinį gyvenimą ir neapsunkinsite save problemomis, kurios gali užklupti nepasiruošusius.

Categories: Uncategorized
Tags: